İŞLERİMİZ
IPHONE VE IPAD UYGULAMALARI
Grubumuzun amiral gemileri finansgundem.com ve borsagundem.com sitelerinin iPhone uygulaması bulunmaktadır.

Ancak bu uygulamayı yeni teknolojik ilerlemeleri adapte ederek daha da geliştirmek kararı aldık. iPhone'nun yanı sıra iPad uygulamasını da ilave ettik.

Yakında bitecek olan bu projelerle finansgundem.com ve borsagundem.com, iPhone ve iPad'de hem daha iddialı hem de daha farklı olacak.

Örneğin, finansgumdem.com ve borsagundem.com'u iPhone ve iPad'den izleyenler daha özel, başka yerde olmayan haber ve bilgilere ulaşacaklar.

EMLAK SEKTÖRÜNE HABERCİ BAKIŞI GELECEK
Grup olarak projelerimizden biri de emlak sektörüne yönelik olacak.

Ekonomiyi sürükleyen öncü sektörlerin başında yer alan emlak sektörü, inşaattan boyaya, mobilyadan demir çeliğe, birçok sektörü etkilediği gibi özellikle istihdama katkısıyla makro ekonomik veriler açısından da can alıcı bir rol oynuyor.

Teknik, mali, hukuki altyapısı hazırlıkları devam eden siteyi, çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte 2013'ün hemen başında, emlak haberciliğindeduayen bir ismin liderliğinde yayına geçirmeyi planlıyoruz.

TEKNOLOJİ, BİLİŞİM, BİLGİ SİSTEMLERİ (ICD)

Baş döndürücü bir hızla gelişen teknoloji toplumların, ülkelerin, insanların kaderlerini tayin edecek noktaya ulaştı.

Teknolojideki bu gelişme iş yapış süreç ve alışkanlıklarını da değiştirdi. Artık iş yapmak için neredeyse ofise gitmek gerekmiyor. Her şey cep telefonundan yönetilir hale geldi.

Günlük yaşamımızın her alanına ve neredeyse her anına giren bu sektörde yer almamak, bizim gibi teknoloji sayesinde kendini var etmiş bir gruba yakışmazdı.

Ama diğerlerinde olduğu gibi bu sektöre de girerken 'olsun' diye değil, diğer sitelerimizdeki yüksek standartları yakalayacak, hatta onları aşacak bir yapıda olması ilkesinden taviz vermeyeceğiz.

İlke ve standartlarımızla uyumlu, işinin ustası medyanın önemli isimlerden kurulu bir kadroyla bu konuda da düğmeye basacağız.

 Copyright © 2012 GÜNDEM MEDYA GRUBU HER HAKKI SAKLIDIR.
Tel : 0( 212) 255 32 94 | E-Mail : iletisim@gundemmedyagrubu.com
Web sitemizde bulunan tüm içerikler Gündem Medya Grubu' na aittir . İzinsiz kullanım gibi durumlarda cezai işlem uygulanacaktır.