MARKALARIMIZ

AKILLI YAŞAM DERGİSİ

  • Türkiye’nin en önemli sektörleri arasında yer alan sigorta ve bireysel emeklilikte önemli bir boşluğu dolduran Akıllı Yaşam Dergisi, 2011 yılında yayın hayatına başladı. Sigortacılığı sadece poliçe satan bir sektörden çok daha fazlası olarak benimseyen, en yenilikçi ürün ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını yaptığı habercilikle taçlandıran Akıllı Yaşam, sigortacılık konusunda dünya literatürünü takip ederek sektöre ışık tutan yayın organı konumundadır. Her ay abonelerine düzenli olarak dağıtılmakta olan Akıllı Yaşam Dergisi ayrıca, prestijli ekonomi yayınlarından Fortune Dergisi ile birlikte Yay-Sat bayilerine dağıtılmaktadır.

 

PSM (Payment Systems Magazine)

  • 2008 yılında yayın hayatına başlayan PSM, Türkiye’nin ödeme sistemlerine yönelik basılı ilk ve tek yayın organıdır. Aralık 2013’te Gündem Medya Grubu bünyesinde katılan PSM, uçtan uca ödeme sistemlerine yönelik özgün ve katma değerli içeriklerle; bankacılık, telekomünikasyon, e-ticaret, kamu, bilişim sektörlerinin ve FinTech şirketlerinin başvuru kaynağı durumundadır. Teknolojinin finansla kesiştiği ve finansal hizmetlerin daha verimli hale gelerek değiştiği günümüzde, bu değişimdeki yıkıcı yenilikleri PSM’den takip edebilirsiniz. PSM her ay abonelerine düzenli olarak dağıtılmakta, ayrıca D&R mağazaları ve Dünya Kitabevlerinde satışa sunulmaktadır.

 

FİNANS GÜNDEM

Finans profesyonellerinin haber ve bilgi portalı

Türkiye’nin en büyük finans portalı Finans Gündem, finans profesyonellerinin buluşma noktası. Bankaların üst düzey yöneticileri, patronlar, Türkiye’nin en büyük şirketlerinin CEO ve CFO’ları, Merkez Bankası, BDDK, TMSF ve Hazine başta olmak üzere düzenleyici ve denetleyici kurumların yöneticileri ve yüksek gelir grubundaki yatırımcılar finans ve bankacılık sektöründeki son gelişmeleri finansgundem.com’dan öğreniyor.

Neden Finans Gündem?

  • Günlük ortalama 25 bin ziyaretçiye erişim
  • Aylık ortalama 5 milyon sayfa gösterimi
  • Erişiminin büyük bölümü AB sosyo ekonomik sınıfına dahil iş yeri sahipleri, yatırım yapanlar, üst ve orta düzey finans profesyonelleri
  • Sosyo ekonomik olarak bakıldığında AB SES grubuna çok düşük erişim maliyeti

 

BORSA GÜNDEM

Türkiye’nin en çok izlenen borsa portalı

İMKB verilerinin resmi yayın sitesi konumunda olan borsagundem.com sektördeki profesyonellerin ve borsayı izleyen hemen hemen tüm yatırımcıların takip ettiği haber portalı konumunda.

Günlük 80 bin kişi tarafından ziyaret edilirken aylık sayfa gösterimi 12 milyona ulaştı. Özellikle borsa yatırımcıları ve sektör oyuncularının yakından izlediği borsagundem.com, yatırımcıların ve sektörün buluşma noktası.

Neden BorsaGündem?

  • Günlük ortalama 80 bin ziyaretçiye erişim
  • Aylık ortalama 12 milyon sayfa gösterimi
  • Erişiminin büyük bölümü AB sosyo ekonomik sınıfına dahil patronlar, yatırım yapanlar, üst ve orta düzey finans profesyonelleri
  • Sosyo ekonomik olarak bakıldığında AB SES grubuna çok düşük erişim maliyeti

 

SİGORTA GÜNDEM

Sigorta sektörünün bilgi portalı

Ekonomiye yön veren bütün sektörlerde faaliyet gösteren bir yayın grubu olmak hedefiyle, diğer sektörlerde yarattığı öncü ve belirleyici kimliklerine uygun, onlardan aşağıda kalmayacak bir içerik kalitesiyle sigorta dünyasına ışık tutuyor.

sigortagundem.com’da sektördeki hızlı gelişmeleri takip etmenin yanı sıra, sektörün geleceğine yönelik en yenilikçi ürün ve hizmetlerine hızlı ve kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

 

OTOMOBİL SAYFASI

Otomobil tutkunlarının haber portalı

Otomotiv dünyasına ait her şey otomobilsayfasi.com’da. En yeni modeller, en teknolojik gelişmeler, yarışlar, sürücüsüz arabalar ve otomobille ilgili daha pek çok haberi takip edeceğiniz haber portalınız.

 
ÇÖZÜMLERİMİZ
IPHONE VE IPAD UYGULAMALARI
DEVAM
EMLAK SEKTÖRÜNE HABERCİ BAKIŞ GELECEK
DEVAM
TEKNOLOJİ, BİLİŞİM, BİLGİ SİSTEMLERİ (ICD)
DEVAMCopyright © 2012 GÜNDEM MEDYA GRUBU HER HAKKI SAKLIDIR.
Tel : 0( 212) 255 32 94 | E-Mail : iletisim@gundemmedyagrubu.com
Web sitemizde bulunan tüm içerikler Gündem Medya Grubu' na aittir . İzinsiz kullanım gibi durumlarda cezai işlem uygulanacaktır.