BORSAGUNDEM DÜNYA BASININDA
Bloomberg International, "HSBC'nin Türkiye'de banka ortaklığı için yetkilendirildik" haberini borsagundem.com'u kaynak göstererek dünyaya duyurdu

HSBC Küresel ve Yatırım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Selim Kervancı'nın Reuters'a yaptığı, "Türk bankacılık sektöründe yeni bir ortaklık için yabancı bir banka tarafından yetkilendirildik" açıklaması finans sektörünün gündemine oturdu.

Kulislerde çok sayıda banka ismi sıralanırken, borsagundem.com'un ortaklık için ismi ön plana çıkan Bank Asya'nın en üst düzey yöneticisiyle yaptığı görüşme Bloomberg Internatınal tarafından dünyaya duyuruldu.
Banka Asya'nın en üst düzey yöneticisi sadece borsagundem.com'a açıklama yaptı. Blooberg haberimizi şu cümlelerle aktardı, "*BANK ASYA HAS NO PLANS TO SELL STAKE IN BANK, BORSA GUNDEM SAYS *ASYA TALKING WITH HSBC ON ISIK SIGORTA SALE, BORSA GUNDEM SAYS" HSBC'den gelen açıklamanın hemen ardından Bank Asya'nın en üst düzey yöneticisi ise Borsagundem.com'a şu açıklamayı yapmıştı: "Biz Işık Sigorta için görüşüyoruz, karıştırmış olabilirler. Banka için böyle bir niyetimiz bulunmuyor."

Kaynak: BorsaGündem 
Copyright © 2012 GÜNDEM MEDYA GRUBU HER HAKKI SAKLIDIR.
Tel : 0( 212) 255 32 94 | E-Mail : iletisim@gundemmedyagrubu.com
Web sitemizde bulunan tüm içerikler Gündem Medya Grubu' na aittir . İzinsiz kullanım gibi durumlarda cezai işlem uygulanacaktır.